WIEDZA EKSPERTÓW KOSMETOLOGII W SŁUŻBIE PIĘKNA

Promowanie wiedzy i metod ekspertów NAQUA

Podstawą NAQUA zawsze było piękno wyrażane poprzez zdrową skórę –  jako efektu działania produktów balansujących stan skóry i stanowiących wsparcie dla zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii.

Doświadczenie lidera branży

Jako jeden z liderów branży medycyny estetycznej w Hiszpanii, firma NAQUA promuje wiedzę w zakresie dermokosmetyków i kosmeceutyków, demonstrując efekty swojej pracy na licznych konferencjach. W ten sposób wiedza ekspercka NAQUA pozwala kształcić kolejnych specjalistów w zakresie skuteczności regeneracji komórkowej skóry metodą wspieraną przez NAQUA.

ZAŁOŻYCIELE

Za powstaniem marki NAQUA stoją uznani eksperci: w dziedzinach kosmetyki i kosmetologii oraz operacji biznesowych.

Vicenta Beltrán Nicolás, współzałożycielka NAQUA, jest znaną w Hiszpanii postacią branży medycyny estetycznej i kosmetologii oraz autorytetem w dziedzinie pielęgnacji skóry z ponad 50-letnim doświadczeniem. Opracowaną przez siebie metodologię pielęgnacji stosuje i rozwija we własnej klinice medycyny estetycznej już od ponad 20 lat. Dzięki wiedzy sprawdzonej w praktyce, wypracowała metodologię, na którą składa się harmonijna symbioza zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii, których efektem jest poprawa wyglądu skóry i samopoczucia pacjentów. Podczas rozwoju metody NAQUA bardzo istotne było także osiągnięcie jak najlepszych wyników zabiegów, co przekłada się na wysoki stopień satysfakcji i poczucia bezpieczeństwa pacjentów.

Daniel Osca Beltrán, współzałożyciel marki NAQUA – od 2013 roku zapewnia firmie rozwój jako szef operacji biznesowych i pilotuje wprowadzanie marki NAQUA na arenę międzynarodową. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu każda klinika i specjalista wykorzystujący metodologię i produkty NAQUA mają pewność, że NAQUA to nie tylko świetne rozwiązanie z zakresu kosmetologii, ale również doskonale opracowane i kompletne rozwiązanie biznesowe dla klinik i salonów.

NAQUA W POLSCE

Wraz z rozwojem marki na rynkach międzynarodowych, w 2021 NAQUA została premierowo wprowadzona do Polski. Ponieważ metodologia NAQUA wymaga wiedzy eksperckiej, opieka nad marką w Polsce została powierzona osobie z wieloletnim doświadczeniem zarówno w realizacji projektów z zakresu kosmetologii, jak i szkoleniu specjalistów z branży – pani Lidii Pokrywce ze względu na filozofię, którą kieruje się w swojej pracy i terapeutycznemu podejściu do pielęgnacji jako całości. Pani Lidii powierzono rolę Promotora Metodologii NAQUA w Polsce oraz wprowadzenie jej na krajowy rynek branży beauty.
 
LIDIA POKRYWKA to rozpoznawalna w branży beauty w Polsce i UK ekspert z zakresu kosmetologii estetycznej i spersonalizowanych terapii promedycznych. Aktywna w zawodzie od 17 lat, magister kosmetologii po wydziale farmacji Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Swoje doświadczenie zdobyte podczas pracy dla największych światowych marek przekazuje dalej, realizując projekty w zakresie kosmetologii promedycznej, a także jako szkoleniowiec poprawnych nawyków zawodowych i kompetencji miękkich, niezbędnych w prowadzeniu biznesu w branży beauty.

TAJEMNICA REGENERACJI KOMÓREK

Naukowe podstawy skuteczne pielęgnacji

 TECHNOLOGIA HYDRO-LIGHT to kluczowy element naszej filozofii pielęgnacji i efekt naukowego podejścia do procesów odnowy komórkowej skóry.
 
Dzięki wiedzy ekspertów i zaawansowanym badaniom nad wykorzystaniem głównego składnika komórek – wody – opracowano HYDRO-LIGHT. Jej podstawą są cząsteczki wody, które w wyniku specjalnych procesów otrzymują najlepszą, 100% formę pod kątem wydajności energetycznej w procesach odnowy komórkowej skóry. Dzięki cechom HYDRO-LIGHT możliwa jest poprawa interakcji z biologicznie kluczowymi cząsteczkami w komórkach skóry, co wpływa na strukturę, stabilność i jakość procesów zachodzących pomiędzy aktywnymi białkami, enzymami i kwasami nukleinowymi w jej komórkach.
 

Główne korzyści z zastosowania HYDRO-LIGHT to:

  • Zwiększenie dotlenienia komórek
  • Wzmocnienie procesów wzrostu i rewitalizacji komórkowej
  • Zwiększenie wchłaniania składników aktywnych
Dzięki poprawie jakości naturalnych procesów zachodzących w komórkach skóry, technologia HYDRO-LIGHT stanowi sekret głębokiego i długotrwałego nawilżenia skóry. Dzięki temu przeciwdziała starzeniu się skóry, odbudowuje tkanki oraz zwiększa jej elastyczność. To najlepsze dostępne nawilżenie skóry od wewnątrz z efektami widocznymi na zewnątrz. W wyniku zastosowania preparatów z HYDRO-LIGHT, procesy odnowy komórkowej są indukowane w kierunku ich najlepszej wydajności tak, by skóra wyglądała świeżo, naturalnie i promiennie. Taki był cel twórców HYDRO-LIGHT, ponieważ wygląd Twojej skóry powinien odzwierciedlać cud piękna, który zakodowała w niej natura.

WARTOŚCI MARKI NAQUA - KORZYŚCI PACJENTÓW

BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTÓW

Lata badań i funkcjonowania marki na rynku hiszpańskim pozwoliły na zdobycie wielu opinii ekspertów, potwierdzających bezwzględne bezpieczeństwo produktów NAQUA.

Niezawodność produktów NAQUA w kontekście bezpieczeństwa jako „bezpiecznych kosmeceutyków” potwierdzają m. in. referencje doktora Pérez-Díaz’a, który ufa bezpieczeństwu naszych produktów i wykonuje zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem peelingów, laseroterapii i innych elementów inwazyjnej medycyny estetycznej.

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW - CENTRUM REFERENCJI

Jako eksperci kosmetologii i dermatologii kosmetycznej chcemy polecać to, co najlepsze dla pielęgnacji skóry – Twojej i Twoich pacjentów. Ponieważ wiemy, że każde zaawansowane rozwiązanie wymaga profesjonalnego wprowadzenia, innowacyjne produkty NAQUA są przeznaczone do sprzedaży wyłącznie w gabinetach medycyny estetycznej i kosmetycznych oraz w ramach konsultacji dermo kosmetologii. W ten sposób mamy pewność, że wszystkich użytkowników NAQUA oddajemy w najlepsze ręce.

Skontaktuj się z nami, by poznać bliżej profesjonalna rozwiązania oferowane przez NAQUA i wejdź na nowy poziom terapeutycznej pielęgnacji.